Камион разкъса мантинела на "Струма" и се вряза в кола - (ОБНОВЯВА СЕ/ВИДЕО)
Фейсбук/Катастрофи в София
Нов инцидент с камион, преминал през мантинелата и отнесъл кола. Този път е на магистрала "Струма", до Суходол, при разклона за Бучино.
Катастрофата е станала малко след 13:00 ч., а за нея алармират читатели на Dariknews.bg потребители в страницата "Катастрофи в София", където е публикувано и видео от мястото.
От пресцентъра на МВР съобщиха за БНТ, че при катастрофата има един пострадал на 39 години.
По информация на Спешна помощ той е с гръдна травма и е транспортиран в "Пирогов".
В района се е образувала тапа.
Вчера лек автомобил бе пометен от тир на магистрала "Тракия" - при 290 км, край Ямбол. На място загинаха две деветгодишни момчета от футболната школа на столичния клуб "Славия". Живота си загуби и шофьорът, който е баща на едното от децата. В болница се борят за живота на жена, пътувала в автомобила, а мъж е с малко по-леки, но също сериозни наранявания.
FaceBook Twitter Pinterest https://tribune.bg/bg/obshtestvo/kamion-razkasa-mantirnela-na-s/


